Wydrukuj tę stronę
styczeń 18, 2012

Sprawozdanie z działalności Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w 2011 roku

logo_grupa_epl_w_parlamencie_europejskimNa stronie internetowej polskiej Grupy Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim, ukazało się sprawozdanie z działalności wszystkich Posłów Platformy Obywatelskiej RP i Polskiego Stronnictwa Ludowego w 2011 r..


Publikacja zatytułowana "Klub PO-PSL Twoim głosem w Parlamencie Europejskim" przedstawia sylwetki i dorobek wszystkich 28 polskich Posłów do Parlamentu Europejskiego z frakcji Europejskiej Partii Ludowej (EPL). Jest to już drugie podsumowanie pracy, pierwsze ukazało się pod koniec 2010 r..

Poniżej przedstawimy stronę (24.) poświęconą aktywności Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz słowo wstępu napisane przez Jacka Saryusz-Wolskiego, Przewodniczącego Klubu PO-PSL w Parlamencie Europejskim:

podsumowanie_2011_elzbieta_lukacijewska

"Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy pierwszą połowę kadencji w Parlamencie Europejskim. Oddane na nas głosy traktujemy jako mandat zaufania, który wiąże się z odpowiedzialnością. Czujemy szczególną potrzebę odważnych i innowacyjnych działań w czasach trudnych. W obliczu wyzwań związanych z kryzysem gospodarczym jesteśmy przekonani o konieczności wzmocnienia integracji europejskiej w interesie obywateli.

Jest dla nasniezwykle istotne, by nasi wyborcy byli informowani o rezultatach naszej pracy i mogli nas z nich rozliczać. Staramy się to osiągnąć na wiele sposobów: dzięki obecności w mediach, przez pracę biur w regionach i poprzez bezpośrednie kontakty z Państwem, Chcemy, by wiedza o naszych działaniach była jak najbardziej dostępna i przejrzysta. Zależy nam również na tym, by Państwa głosy i postulaty docierały do nas.

Śladem ubiegłorocznego sprawozdania z działalności, również w tym roku pragniemy przybliżyć Państwu niniejszą publikacją pełny ogląd naszych działań. Zapraszamy także na stronę internetową Klubu www.poland-epp.eu, gdzie mogą Państwo na bieżąco monitorować naszą pracę w Parlamencie Europejskim."

Jacek Saryusz-Wolski, Przewodniczący Klubu PO-PSL w Parlamencie Europejskim

DO POBRANIA: Klub PO-PSL w Parlamencie Europejskim. Sprawozdanie z działalności w roku 2011