Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Tarnobrzeg, Wizyta Elżbiety Łukacijewskiej w Społecznej Szkole Podstawowej i Społecznym Gimnazjum im. Małego Księcia PDF Drukuj Email

Maly KsiazeNa koniec swojej wizyty w Tarnobrzegu Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego spotkała się z trójką uczniów Zespołu Szkół Społecznych nr 2 w Tarnobrzegu, którzy w związku z wybitnymi wynikami w nauce oraz swoimi zaangażowaniem w działalność poza szkolną, m. in. w wolontariat już za tydzień wyjadą do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Młodzież, po krótce przedstawiła swoje osiągnięcia, jednocześnie obiecując dalszy zapał do ciężkiej pracy. Uczniowie, oprócz Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz samej stolicy, będą mogli również zwiedzić jedno z najładniejszych miast Europy - Brugię.

Wizyta Elżbiety Łukacijewskiej w Społecznej Szkole Podstawowej i Społecznym Gimnazjum im. Małego Księcia w Tarnobrzegu (24.05.2013)

Err :

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu