Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Biura i Asystenci PDF Drukuj Email

Biura poselskie Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego znajdują się w Brukseli i Strasburgu (podczas sesji plenarnych) oraz w Rzeszowie i Sanoku.

BRUKSELA / STRASBURG:

Adres:

Parlement européen, Bât. Altiero Spinelli, 12E, 169
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
tel.: +32 (0)2 28 45329
fax: +32 (0)2 28 49329
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny funkcjonowania:

PON - PT: 9:00 - 17:00

Asystenci:

anonymous

Iwona Słota:

Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Politologia), Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Historia) i Akademii Ignatianum w Krakowie (Pedagogika), w ramach studiów równoległych. Swoją pracę zawodową rozpoczynała w Powiatowym Centrum Wolontariatu w Sanoku. W latach 2007-2009 dyrektor podkarpackich biur poselskich Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł na Sejm RP. Od sierpnia 2009 roku pracuje w Parlamencie Europejskim. Od wielu lat działa społecznie w organizacjach pozarządowych i w ramach wolontariatu. Jej zainteresowania to polityka, historia i dziedzictwo kulturowe Ukrainy, dobra książka i muzyka.


anonymousAgnieszka Schwarz:

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Lingwistyka stosowana – specjalność tłumaczenia – j. angielski i francuski) oraz uniwersytetów: Paris 7 Diderot i Paris Est Créteil (Tłumaczenia specjalistyczne pisemne oraz Międzynarodowe zarządzanie trzyjęzykowe: kraje Europy Wschodniej). Od 2005 roku pracowała jako tłumacz freelancer, a od 2010 r. jako Asystentka Project Managera w firmie Préférence Events w Paryżu. Do jej największych pasji należy nauka języków obcych, tłumaczenie poezji, poznawanie nowych kultur oraz polityka.

RZESZÓW:

Adres:

ul. J. Słowackiego 6/9
35-060, Rzeszów
tel. (17) 852 32 04
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny funkcjonowania:

PON - PT: 9:00 - 17:00

Asystenci:

anonymousKarolina Chrząstek:

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Stosunki międzynarodowe – Zarządzanie międzynarodowe) oraz Akademii Młodych Dyplomatów w Warszawie (Służba zagraniczna). Pracę podyplomową obroniła w tematyce "Systemowego Zarządzania Jakością". Pierwsze doświadczenia w pracy w instytucjach unijnych zdobywała w trakcie stażu w Parlamencie Europejskim. Jej pasją poza marketingiem politycznym w Internecie są serwisy społecznościowe i moda. Współtworzyła takie serwisy jak szafa.pl czy stylistki.pl.


anonymousArtur Sapiński:

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Zarządzanie w sektorze publicznym) oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (Ekonomia). Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w trakcie stażu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie oraz pracy w fundacji, w której zajmował się realizacją projektów społecznych oraz współpracą z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Jego zainteresowania to: bieganie, dobra książka, działalność III sektora oraz wiadomości bieżące.

SANOK:

Adres:

ul. Rynek 18
38-500, Sanok
tel./fax: (13) 464 68 50
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny funkcjonowania:

PON - PT: 8:00 - 16:00

Asystenci:

anonymousKatarzyna Rysz-Jęczkowska:

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Politologia - Samorząd i Polityka społeczna). Stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie Egejskim (Stosunki międzynarodowe) w Grecji. W latach 2004 – 2010 pracownik ośrodków zajmujących się badaniem opinii publicznej (SMG KRC, GFK Polonia, Synovate, TNS OBOP). Jej zainteresowania to głównie sport: koszykówka, wędrówka górska, narciarstwo, a także podróże oraz socjologia.


anonymousEwa Mrugała:

Z zawodu technik ochrony środowiska. W 2008 roku wróciła do kraju po kilkuletnim pobycie za granicą, podejmując pracę w jednym z krakowskich biur podróży. Od listopada 2009 roku pracuje w biurze poselskim Elżbiety Łukacijewskiej w Sanoku. Wszystkie wolne chwile poświęca swojemu nowemu „hobby" – synowi Mikołajowi, co pozostawia jej niewiele czasu na inne zainteresowania: podróże, wycieczki piesze i rowerowe, czytanie książek oraz języki obce.

TARNOBRZEG:

Adres:

ul. Kwiatkowskiego 1B
39-400 Tarnobrzeg 
tel./fax: 730-488- 583 
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny funkcjonowania:

PON - PT: 8:00 - 12:00
 

Asystenci:

Sławomir Partyka


FILIA BIURA W KROŚNIE
BIURO POSELSKIE JOANNY FRYDRYCH, POSŁA NA SEJM RP

Adres:

ul. Rynek 24
38-400 Krosno  
tel./fax:(13) 438 23 97

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu