Wydrukuj tę stronę
styczeń 08, 2012

Sanok, 3000 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za "Bilet do Brukseli"!

wospElżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, wspierając sanocki Sztab XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazała na aukcję „Bilet do Brukseli", czyli wycieczkę dla 2 osób do Parlamentu Europejskiego.


Podczas finałowej licytacji na sanockim Rynku, zlicytowano ją za kwotę 3000 zł! Szczęśliwym zwycięzcą aukcji została, tak jak w roku ubiegłym, Pani Małgorzata Dąbrowska. Bilet na wycieczkę do Parlamentu Europejskiego przekazała dla dwóch maturzystów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku, którzy osiągną najlepsze wyniki podczas tegorocznego egzaminu dojrzałości. W imieniu Pani Poseł, symboliczny „Bilet do Brukseli" na ręce zwycięzcy przekazała Pani Katarzyna Rysz-Jęczkowska, Asystentka Elżbiety Łukacijewskiej.

3000 zł, które zasiliło konto sanockiego WOŚP-u było największą kwotą uzyskaną z przeprowadzonych w tym dniu w Sanoku licytacji. Warto dodać, iż Pani Małgorzata Dąbrowska jest lekarzem anestezjologiem co wskazuje na fakt, iż służba zdrowia także aktywnie wspiera akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka.

W tym jubileuszowym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", a zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

WOŚP w Sanoku (8.01.2012)

{myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157628793589593{/myFlickr}