Wydrukuj tę stronę
czerwiec 06, 2014

Warszawa, Finał Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży Łukacijewska CUP

fina finawW dniu 31 maja w Warszawie rozegrany został Finał Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży Łukacijewska CUP. W imprezie sportowej udział wzięły zespoły pochodzące z województwa podkarpackiego, łódzkiego oraz mazowieckiego. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach – dziewcząt oraz chłopców. W kategorii dziewcząt tytuł mistrza zdobył zespół ZS w Wierzbnej z województwa podkarpackiego, natomiast w kategorii chłopców SP nr 11 z Przemyśla również z Podkarpacia. Na podium znalazły się także zespoły z SP Pilawa oraz SP 3 Ząbki (województwo mazowieckie), natomiast w kategorii chłopców SP Praga Północ (woj.mazowieckie) oraz SP Besko z Podkarpacia. Inspiracją do przeprowadzenia imprezy ogólnopolskiej był organizowany od trzech lat na terenie województwa podkarpackiego turniej piłki nożnej Łukacijewska CUP, rozgrywany z inicjatywy Elżbiety Łukacijewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego przy współpracy Stowarzyszenia Aktiv Pro. Finał Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży Łukacijewska CUP współfinansowany został z środków pochodzących z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Finał Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży Łukacijewska CUP (31.05.2014)