Wydrukuj tę stronę
wrzesień 01, 2015

Nienadowa, Etap Wojewódzki Turnieju Orlik Polska 2015

W sobotę 29 sierpnia 2015 w Nienadowej, odbył się Wojewódzki Etap Turnieju Orlik Polska 2015. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Dubiecka, Dynowa, Przemyśla, Rzeszowa i Wierzbnej. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego zasponsorowała puchar oraz nagrody dla drużyny, która zajęła drugie miejsce. 11960098 888371501239279 5363435497224785003 n

W ostatecznym rozrachunku pierwsze miejsce zajęła drużyna Polonia Rzeszów, zaś za nią uplasowały się Orlik Wierzbna oraz Iwona Przemyśl. Zwycięską drużynę nagrodził Wiesław Bembenek- Wójt Gminy Dubiecko, zaś trzecią w imieniu Starosty Przemyskiego Henryk Sowa- Członek Zarządu Powiatu Przemyskiego.

11960240 888371451239284 2916159863947836170 nW imieniu Poseł Łukacijewskiej gratulacje i nagrody przekazała jej asystentka Paulina Sowa.

Organizatorzy turnieju przewidzieli także nagrody indywidualne dla króla strzelców, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika. Wśród sponsorów tych nagród znalazł się Marek Rząsa - Poseł na Sejm RP, który osobiście uhonorował wyróżniających się sportowców.

11960037 888371691239260 1739900169186380081 n

11916106 888320624577700 856809926858429987 n

Królem strzelców został Marek Antkiewicz (Polonia Rzeszów), najlepszym bramkarzem Rafał Pomianek (Polonia Rzeszów), a najlepszym zawodnikiem turnieju Paweł Drabik (Orlik Wierzbna).

Zwycięska drużyna będzie reprezentować Województwo Podkarpackie w Finale Ogólnopolskim Turnieju Orlik Polska 2015, który odbędzie się 26-27 września w Gminie Łącko.