Wydrukuj tę stronę
maj 26, 2018

Wyniki Konkursu Mamo! Tato! Kochasz? Zbadaj się! w ramach IV Edycji Akcji Laurka

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców Konkursu Mamo! Tato! Kochasz? Zbadaj Się!, który odbył się w ramach IV Edycji Akcji Laurka.
 
Do udziału w Konkursie zgłosiły się 84 przedszkola, w tym 4834 przedszkolaków. Każde z przedszkoli musiało dokonać preselekcji prac i ostatecznie przesłać do Organizatorów maksymalnie 5 najlepszych prac. Tym sposobem dotarło do nas ponad 400 przepięknych dzieł maluchów i w każdym z nich widać było ogromne serce, i zaangażowanie dzieciaków.
 
Po niezwykle burzliwych obradach Jury, w skład którego weszli: Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych Dyrektor Pan Artur Woźny oraz Pani Magdalena Dobosz, a także Pani Beata Bobra, prowadząca warsztaty plastyczne dla uczestników Konferencji "Profilaktyka zdrowotna oczami dziecka" będącej jednym z etapów Akcji Laurka, udało się wyłonić zwycięzców. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej Gali, zaplanowanej na dzień 4 czerwca (poniedziałek) 2018 r. w Teatrze Maska w Rzeszowie.
 
Zwycięzcy IV Edycji Akcji Laurka Mamo! Tato! Kochasz? Zbadaj się!
 
MIEJSCE I Niepubliczne Domowe Przedszkole, ul. Raginisa 23, 35-513 Rzeszów
Dzieci z Grupy Muchomorki
 
MIEJSCE II Niepubliczne Przedszkole "Słoneczny Zakątek" ul. Jana Pawła II 19a, 36-100 Kolbuszowa
Grupa motylki
 
MIEJSCE III Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Falejówce, Falejówka 173, 38-507 Jurowce
 
Serdecznie gratulujemy! Jednoczenie zapraszamy wszystkich zwycięzców 4 czerwca (poniedziałek) do udziału w uroczystej Gali wręczenia nagród rzeczowych ufundowanych przez Poseł Elżbietą Łukacijewską, zakończonej przedstawieniem "Akademia Pana Kleksa" przygotowanym specjalnie dla nagrodzonych przedszkolaków przez Teatr Maska w Rzeszowie.
 
 
ALE TO NIE KONIEC NIESPODZIANEK!!!
 
W związku z tym, że prac było tak dużo i zrobiły one ogromne wrażenie na Jury, jego członkowie postanowili przyznać dodatkowe wyróżnienia dla aż 6 przedszkoli.
 
Wyróżnienia:
- Parafialne Przedszkole Niepubliczne im. Św. Rocha w Rzeszowie grupa VI i V
- Niepubliczne Przedszkole "Bociek", ul. Ogrodowa 31 , 38-530 Posada Zarszyńska, Grupa Pszczółka
- Przedszkole Miejskie w Dynowie, Ul. Jana Pawła II 15, 36-065 Dynów, Grupa Motylki
- Publiczne Przedszkole w Widełce, 36-145 Widełka 622, Grupa Jabłuszka
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu, Oddział 6-latków, 37-626 Łukawiec 84
- Punkt Przedszkolny Samodzielny Maluch, Białoboki 160, 37-207 Gać
 
Wyróżnione przedszkola również otrzymają zaproszenie do udziału w Gali oraz przedstawieniu 'Akademia Pana Kleksa" w Teatrze Maska. Z wszystkimi zwycięskimi oraz wyróżnionymi przedszkolami Organizatorzy skontaktują się w najbliższy poniedziałek w celu ustalenia szczegółów.
 
Ponadto, po zakończeniu Akcji do każdego zgłoszonego przedszkola, które nadesłało prace konkursowe, zostaną przesłane drobne upominki (po 1 sztuce dla każdego zgłoszonego dziecka).